ГоловнаНовини Здоров'яСупрун назвала найгірший експеримент над людьми

Супрун назвала найгірший експеримент над людьми

В.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун закликала адміністрації окремих медуніверситетів не саботувати іспит IFOM, оскільки неякісна освіта лікарів – найгірший експеримент над людьми.

Лікарі

Навчальні заклади повинні зосередитися на якості підготовки та навчання студентів. Про це чиновниця нагадала на своїй сторінці в Facebook.

IFOM – повністю незалежний іспит, який уряд затвердив півтора роки тому. Інформацію, що іспит проводиться незаконно або несподівано для студентів, Супрун назвала маніпуляцією.

Були помічені спроби зриву тесту в деяких медичних вузах. Так, студенти самі перекривали вхід в аудиторію, а деканати деяких медичних університетів давали їм розпорядження не підписувати документів для складання іспиту.

Читайте також:  Чим замінити каву: названо 7 напоїв

“Українці заслуговують на якісні медичні послуги, які можуть забезпечити тільки високопрофесійні лікарі, чиї знання і навички відповідають світовим стандартам. Саме тому нам потрібно максимально незалежне і справедливе оцінювання знань майбутніх медиків”, – акцентувала глава МОЗ.

Джерело: Обозреватель

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News