Провідний стоматолог доктор Барреш Ейрумлу зазначив, що неприємний запах з рота, який з медичної точки зору називається неприємним запахом з рота, «часто є результатом поганої гігієни порожнини рота». Тим не менш, ваша дієта також грає роль.

“Те, що ми їмо і п’ємо, може мати великий вплив на свіжість нашого дихання”, – сказав доктор Ейрумлу.

Хоча м’ята є добре відомою протиотрутою від неприємного запаху з рота, інші трави не менш ефективні. Примітно, що додавання петрушки або базиліка до страв може допомогти.

«Окрім власного відмінного аромату, вони містять поліфеноли, групу антиоксидантів, які можуть знищити зростання бактерій, що спричиняють запах», — зазначив стоматолог. Ще одна трава, яку слід враховувати, – імбир, а корінь вважається одним з кращих засобів для боротьби з неприємним запахом з рота.

Говорять, що властивості імбиру «знищують бактерії, відповідальні за неприємний запах із рота».

Що стосується одного з найкращих напоїв для боротьби з неприємним запахом із рота, доктор Ейрумлу пропонує пити зелений чай.
Які продукти та напої можуть зробити ваше дихання неприємнішим?

“Деякі продукти можуть погіршити ситуацію”, – підтвердив доктор Ейрумлу. «З молочними продуктами, рибою та алкоголем серед найгірших винуватців неприємного запаху з рота».

Молочні продукти, такі як сир, молоко та морозиво, створюють неприємний запах у роті.

“Амінокислоти, які вони містять, поїдаються бактеріями, які ми всі носимо мовою, і вони можуть залишати неприємний запах після їжі”, – сказав доктор Ейрумлу.

Морепродукти також викликають «характерний запах», що походить від сполуки під назвою триметиламіни.

Ще один затяжний аромат виникає, коли людина випиває алкоголь та зневоднюється.