Дослідження також показали, що лише чотири години сну за добу можуть збільшити загальну кількість черевного жиру на дев’ять відсотків.

Вісцеральний жир зберігається глибоко всередині живота і захищає та ізолює наші життєво важливі органи. Хоча це означає, що певна його кількість потрібна, занадто багато може бути шкідливим. Фактично наявність надлишку вісцерального жиру пов’язана з такими станами, як діабет, рак і хвороби серця, пише Express.

Як і підшкірний жир, який знаходиться під шкірою, добре відомо, що те, що ви їсте та скільки ви тренуєтеся, може впливати на кількість вісцерального жиру у вашому тілі. Хоча деяким людям це може бути недосяжним, один експерт порекомендував інший спосіб боротьби з вісцеральним жиром.

Отже, що ви можете зробити, щоб позбавитися цього невидимого, але потенційно смертельного жиру? Найочевидніше, що ви можете зробити, це схуднути. Але перш ніж ви почнете бігати на біговій доріжці сім днів на тиждень або скоротити свій раціон до повних тарілок тільки броколі, є одна дуже проста річ, яку ви можете зробити, щоб позбутися вісцерального жиру – лягати спати раніше. Скорочення часу сну безпосередньо пов’язане зі збільшенням індексу маси тіла (ІМТ), відсоткового вмісту жиру в організмі та вісцерального жиру.

Нестача сну може спричинити збільшення абдомінального вісцерального жиру на 11 відсотків.

У дослідженні порівнювали людей, які сидять на дієті, які спали вісім годин, з тими, хто спав лише 5,5 години на добу, протягом 14-денного періоду.

Результати показали, що у тих, хто був позбавлений сну, їх зусилля зі зниження ваги зменшилися більш ніж на 50 відсотків, а також посилився голод.