ГоловнаЗдоров'я А-ЯЧоловіче здоров'я5 вправ для чоловіків, які покращують якість сексу

5 вправ для чоловіків, які покращують якість сексу

Спорт корисний не тільки для краси і здоров’я, а й для ще однієї дуже важливої ​​складової нашого життя – сексу. І кому, як не експертам одного з найбільш чоловічих журналів, знати про це? Men’s Health представляє п’ятірку вправ, які значно поліпшать якість вашого сексу.

Секс і м'язи

Під час занять сексом задіяна величезна кількість м’язів, які протягом нашого стандартного дня або відпочивають, або включаються в роботу по черзі, а не одночасно з іншими м’язами. І найостанніше, чого ви очікуєте від свого тіла під час процесу отримання задоволення (особливо в найвідповідальніший момент), – прояви втоми і втрати витривалості. Доктор Патті Бріттон (Patti Britton), сексолог і автор книги The Art of Sex Coaching: Expanding Your Practice, вважає, що ви зможете насолоджуватися сексом набагато довше і розширити спектр відчуттів, якщо правильно підготуєте своє тіло. Тобто зміцните ті м’язи, які зазвичай працюють під час занять сексом в певних позах, але в повсякденному житті використовуються не так інтенсивно.

Поза: місіонерська

Вправа: віджимання + «кобра»

Бі-Джей Гаддур (BJ Gaddour), СЕО Men’s Health StreamFIT, каже, що для цієї позиції потрібні сильні руки, щоб утримувати себе в піднесеному становищі досить тривалий час. Втомлена верхня частина тіла дає додаткове навантаження на поперек, що безумовно не додає приємних відчуттів. Віджимання і «кобра» допомагають зміцнити потрібні м’язи.

Виконання. Встаньте в планку. Зробіть віджимання, опустіться якомога нижче і затримайтеся буквально в 5 см від підлоги на кілька секунд. Стисніть сідниці, опустіть стегна на підлогу, випряміть руки і витягніть верхню частину тіла вгору так, ніби виконуєте позу кобри або виринає з води. Тягніться верхівкою вгору. Замріть на кілька секунд і знову поверніться в нижню позицію віджимання (руки зігнуті в ліктях, тіло випрямлено і знаходиться в 5 см від підлоги). Це одне повторення. Не виводячи тіло знову вгору в позицію планки, повторіть такі «нирки» 10 разів.

Читайте також:  5 вещей, которые мешают мужчинам избавиться проблем со здоровьем

У цьому відео показані подібні віджимання. Вам не потрібно буде різко піднімати стегна і таз вгору. Слід лише повторити першу частину з виходом в віджимання і виринання.

Поза: наїзниця

Вправа: місток з прямими ногами

У позі наїзниці дівчина знаходиться зверху, але це зовсім не означає, що вам залишається просто лежати і милуватися видом. Бріттон радить допомогти партнерці зробити цю просту позу дійсно незабутньою.

Щоб наїзниця змогла вдосталь покататися, ви повинні забезпечити їй міцну основу, а для цього вам знадобляться міцні сідниці і сильні стегна. Щоб гідно виконати роль мустанга, доведеться гарненько попрацювати над певними м’язами. Бі-Джей радить додати в тренування місток. Він підключає до роботи прес, стегна і сідниці.

Зазвичай під час виконання стандартного містка ми згинаємо ноги в колінах і виштовхуємо стегна вгору, стискаючи сідниці і упираючись руками в підлогу. У нашому ж випадку потрібно виконувати трохи модифікований варіант цієї вправи.

Виконання. Ляжте на спину, ноги випрямлені, руки витягнуті з боків під кутом 45 градусів до тіла, долоні притиснуті до підлоги. Підніміть стегна, впираючись п’ятами і долонями в підлогу і сильно стискаючи сідниці. Затримайтеся на 30 секунд і поверніться у вихідне положення. З кожним новим тренуванням збільшуйте час на 15 секунд і поступово доведіть його до 2 хвилин.

Поза: партнер стоїть, партнерка сидить і охоплює його стегна ногами

Вправа: присідання з сендбегом

Читайте також:  Як покращити чоловічу силу

У цій позі дівчина сидить на столі до вас обличчям, обхопивши ваші стегна ногами. Ви, відповідно, повинні не тільки утримати її, але і встигати рухати тазом і стегнами. Те, що у партнерки при цьому є опора, зовсім не означає, що її можна просто посадити на стіл і розслабитися. Стіл (підвіконня, перила – що завгодно) в цьому випадку, швидше за, для підстраховки.

Для отримання максимального задоволення від цієї пози потрібна дуже сильна верхня і нижня частини тіла (щоб тримати і присідати). В цьому випадку вам допоможуть присідання в обнімку з сендбегом. Ця вправа не тільки робить вас сильнішим, але ще і розвиває стійкість, а сендбег включає в роботу грудні м’язи-розгиначі, які відповідальні за відведення плечей назад і розширення грудної клітини. Це дозволяє зменшити навантаження на хребет.

Виконання. Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, візьміть сендбег, обхопіть руками і тримайте його вертикально, притискаючи до грудей. Повільно опуститеся в глибокий присід, затримайтеся внизу на кілька секунд і поверніться у вихідне положення. Виконайте від 5 до 10 повторень. Затримка в статиці в нижньому положенні: починайте від 10 секунд і поступово доведіть до 30 секунд.

Якщо у вас немає сендбега, можете використовувати млинець або гантелі. В цьому випадку лікті повинні бути спрямовані строго вниз, а додаткова вага притиснута до грудей.

Поза: лицем до лиця

Вправа: куточок

У цій позі ви опиняєтеся знизу, основна ініціатива належить партнерці, а й тут не вдасться розслабитися. Ця позиція дає дуже близький контакт тіл, проте багато чоловіків скаржаться на біль в спині через те, що партнерка сидить у них на колінах.

Читайте також:  Як покращити чоловічу силу

Чому так відбувається? При здійсненні рухів вперед в положенні сидячи основне навантаження йде на згиначі стегна і м’язи кора. Зміцнити їх вам допоможе вправа «куточок». Чим вище ви зможете підняти ноги і чим довше затримайтеся в цьому положенні, тим менше незручностей ви будете відчувати, практикуючи позу «обличчям до обличчя».

Виконання. Сядьте на підлогу. Відхиліться назад і відірвіть ноги від підлоги так, щоб між ними і тілом утворився кут в 45 градусів. Затримайтеся в такому положенні на декілька хвилин. Спрощений варіант: ноги зігнуті, корпус впирається на руки.

Поза: догги-стайл

Вправа: вивід стегон вперед з положення стоячи на колінах з використанням еспандера

Не секрет, що ця поза є однією з улюблених для багатьох завдяки виглядом і можливостям, які вона дає. Розширити спектр відчуттів можна за рахунок зміцнення м’язів стегон і сідниць і збільшення гнучкості в тазостегнових суглобах. Для цього відмінно підходить вправу з використанням еспандера – висновок стегон вперед з упором на колінах.

Виконання. Зачепіть еспандер за дві опори (наприклад, турнік). Встаньте на коліна між опорами і розташуйте еспандер на рівні таза. Опустіть таз на п’яти.

З цього положення, з силою стискаючи сідничні м’язи, витолкніть стегна і таз вперед. Затримайтеся на кілька секунд і поверніться у вихідну позицію. Виконайте 10 таких повторень.

Якщо немає двох опор, еспандер можна зачепити за одну, зробивши з нього петлю.

Варіант з двома опорами:

Варіант з однією опорою:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
СЕКС І М’ЯЗИ

10 ВПРАВ ДЛЯ ЖІНОК, ЯКІ ПОКРАЩУЮТЬ ЯКІСТЬ СЕКСУ