Психологи назвали 10 основних причин, через які жінки розлучаються зі своїми чоловіками. Цікаво, що подружня зрада зовсім не на першому місці.

Соціологи з Великобританії опитали понад 43 000 жінок з метою дізнатися, які причини найчастіше штовхають представниць прекрасної статі на рішення про розлучення. Раніше дослідники з’ясували, що розлучення є для жінки набагато більш значною в емоційному плані подією, ніж для чоловіка. Іншими словами, жінки набагато більш зважено підходять до вирішення про припинення сімейного життя. Опитування показало, що подружня невірність займає друге місце в рейтингу з 10 основних причин, а на першому, як не дивно, різні цілі в житті.

Читайте також:  Фрукти можуть становити шкоду для печінки

На третій сходинці рейтингу – нескінченні суперечки між подружжям, які можуть зробити сімейне життя пекельним. Нестача сексу в житті займає четверту сходинку і відіграє велику роль у вирішенні жінки пройти через розлучення. На п’ятому місці – психічна хвороба чоловіка, тобто є певні проблеми з його психікою, які роблять неможливим спільне проживання. Тільки на шостому місці виявилася неналежна поведінка чоловіка, тобто такі вчинки, які здаються дружині дивними. Мова не йде про фізичне або емоційне насильство, яке займає восьму сходинку, а про дивні вчинки начебто витрати всіх сімейних накопичень на мотоцикл. На сьомому розташувалася нудьга, так як саме відсутність усіляких емоцій і інтересу до спільного життя теж може стати причиною розлучення.

Читайте також:  Не краще за фастфуд: дієтолог пояснила, як не можна готувати овочі

Дев’яту сходинку у цьому списку займають різного роду проблеми з домашнім господарством. Наприклад, ситуація, при якій чоловік нізащо не бажає займатися ніякими справами в будинку, і все тягне на собі жінка. З часом їй це просто набридає. І лише десяте місце займають проблеми з грошима, хоча багато чоловіків думають, що дружинам від них потрібно, насамперед, матеріальне забезпечення.

Джерело: МедікФорум