Які причини нічного кашлю, як до нього ставитися, коли пора бити тривогу.

На питання, що робити, відповімо відразу. Кілька кашльових поштовхів в день – це норма для здорової людини, з цього приводу немає сенсу панікувати. Якщо ви постійно вдихаєте повітря з вмістом їдких речовин або ви курець зі стажем, найімовірніше, вам варто поміняти свої звички або застосовувати більш надійний захист від негативних впливів навколишнього середовища. В інших випадках необхідно звернутися до лікаря.

Нічний кашель більш різноманітний, ніж денний. Тому ми вирішили розібрати його різновиди.

Надривний нічний кашель може повідомляти про можливе виникнення новоутворень в респіраторному тракті. Зверніться до лікаря в терміновому порядку.

Завзятий нічний кашель виникає з наступних причин: ГРВІ, запалення дихальних шляхів, коклюш, туберкульоз, бронхіальна астма. Крім того, такий кашель може бути не пов’язаний з патологіями органів дихання, а бути викликаним захворюваннями шлунково-кишкового тракту або серцево-судинної системи або мати психосоматичну природу. Зверніться до лікаря, щоб встановити причину.

Ще раз перерахуємо зовнішні подразники, які не вимагають втручання медицини і проходять при усуненні контактів з ними. Це може бути не сама для вас комфортна температура або вологість повітря в приміщенні, де ви спите. Кашель також може викликати пил, косметика, їдкі хімікати, алергени з наповнювача подушки або прального порошку, який використовується для прання білизни.