Експерти назвали 5 причин, через які нам треба щодня їсти шоколад. Втім, мільйони людей роблять це і без всяких наукових рекомендацій.

Почнемо з того, що шоколад знижує артеріальний тиск за рахунок впливу флавонолів какао. Італійські дослідники довели, що ці флавоноли виробляють окис азоту в організмі. А цей газ розслаблює м’язи кровоносних судин, що сприяє нормальному току крові.

Шоколад зменшує ризик інфарктів. Ті ж самі італійські дослідники довели, що окис азоту за рахунок впливу на кровотік через артерії і кровоносні судини, зменшує ймовірність інфарктів або інсультів. Їх колеги з Бразилії з’ясували, що какао є властивість зменшувати показники «поганого» холестерину в крові, нарешті, цей інгредієнт має властивість антикоагулянту.

Читайте також:  За допомогою цієї дієти ви омолоджуватимете свій організм щодня

Шоколад позитивно впливає на приплив крові до мозку. Це забезпечується за рахунок поліфенолів, які таким чином зменшують ризик нейродегенеративних хвороб, як довели дослідники з Франції. Регулярне вживання какао і шоколаду позитивно впливає на інтелект.

Як не дивно, але шоколад може стати в нагоді і при діабеті другого типу. Учені з’ясували, що какао прямо впливає на перебіг цієї хвороби, так як у флавонолів є властивість поліпшувати виробництво інсуліну і метаболізм глюкози в організмі.

Ну і самий приємний і очевидний плюс від вживання шоколаду. Він покращує настрій і бореться з симптомами депресії. Численні наукові дослідження та особисті спостереження мільйонів людей підтверджують даний факт.

Читайте також:  П'ять продуктів, які не можна розігрівати

Джерело: МедікФорум