Експерти назвали 5 причин, через які нам треба щодня їсти шоколад. Втім, мільйони людей роблять це і без всяких наукових рекомендацій.

Почнемо з того, що шоколад знижує артеріальний тиск за рахунок впливу флавонолів какао. Італійські дослідники довели, що ці флавоноли виробляють окис азоту в організмі. А цей газ розслаблює м’язи кровоносних судин, що сприяє нормальному току крові.

Шоколад зменшує ризик інфарктів. Ті ж самі італійські дослідники довели, що окис азоту за рахунок впливу на кровотік через артерії і кровоносні судини, зменшує ймовірність інфарктів або інсультів. Їх колеги з Бразилії з’ясували, що какао є властивість зменшувати показники «поганого» холестерину в крові, нарешті, цей інгредієнт має властивість антикоагулянту.

Шоколад позитивно впливає на приплив крові до мозку. Це забезпечується за рахунок поліфенолів, які таким чином зменшують ризик нейродегенеративних хвороб, як довели дослідники з Франції. Регулярне вживання какао і шоколаду позитивно впливає на інтелект.

Як не дивно, але шоколад може стати в нагоді і при діабеті другого типу. Учені з’ясували, що какао прямо впливає на перебіг цієї хвороби, так як у флавонолів є властивість поліпшувати виробництво інсуліну і метаболізм глюкози в організмі.

Ну і самий приємний і очевидний плюс від вживання шоколаду. Він покращує настрій і бореться з симптомами депресії. Численні наукові дослідження та особисті спостереження мільйонів людей підтверджують даний факт.

Джерело: МедікФорум