ГоловнаНовини Здоров'яНімецький фахівець назвала продукти, здатні захистити від зараження коронавірусом

Німецький фахівець назвала продукти, здатні захистити від зараження коронавірусом

Німецький лікар-дієтолог Єва-Марія фон Брух розповіла журналу Focus про те, як за допомогою харчування захистити організм від зараження коронавірусом. Фахівчиня назвала кращі продукти для цього, серед них – яловичина, бобові, капуста.

Коронавірус

Експертка підкреслила: захист людини від вірусів та інфекцій багато в чому залежить від достатку важливих поживних речовин в раціоні – їх дефіцит послаблює імунітет, що збільшує сприйнятливість до збудників хвороб, включаючи коронавірус. Щоб забезпечити себе необхідними нутрієнтами для кращого захисту від зараження коронавірусною інфекцією, фахівчиня радить включати в раціон наступні продукти:

Шпинат – завдяки великій кількості вітаміну А ефективно підтримує цілісність слизових оболонок, що виконують функції захисту місцевого імунітету..

Читайте також:  Важливий показник: що говорить про здоров'я група крові

Морква – постачає бета-каротином, що збільшує вміст антиоксидантів в крові, стимулюючим зростання здорових клітин.

Броколі – підсилює захисні функції імунної системи, будучи джерелом відразу цілого комплексу протизапальних речовин: вітаміну C, бета-каротину, селену, цинку, фосфору, глутатіону.

Горіхи, насіння соняшнику – продукти містять вітамін Е, цинк, селен, мідь, що захищають імунну систему, якщо вона ослаблена. Їх вживання забезпечує синтез найважливіших білків і ферментів.

Капуста – відрізняється високим вмістом вітаміну С (150 грамів продукту дають до 90% добової норми), що діє як потужний антиоксидант, що знищує патогенні речовини.

Риба – в продукті зосереджені вітаміни групи B, цинк, селен, що грають важливу роль в посиленні захисних властивостей організму: вони підвищують концентрацію числа Т-клітин імунної системи, які шукають і знищують хвороботворні сполуки.

Читайте також:  Вчені довели, що Моцарт допомагає при епілепсії

Теляча печінка, яловичина, бобові – продукти, що містять багато цинку, який стимулює виробництво лейкоцитів. Низький рівень лейкоцитів в крові різко знижує захист організму від інфекцій, пояснила фахівчиня.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News