Здорові ранкові звички в поєднанні зі збалансованою дієтою і розумним способом життя можуть прискорити втрату ваги, поліпшити загальний стан здоров’я, настрій. Думку фахівців про це опублікував журнал Times Now.

Вибір, який ми робимо вранці, встановлює тон на решту дня. Корисні ранкові звички сприяють хорошому самопочуттю до закінчення дня, допомагають підтримувати нормальну вагу, прискорюють втрату його надлишків.

“Правда в тому, що здорові ранкові звички, такі як корисний сніданок або тренування, – окупаються. Це допомагає втрачати вагу, стабілізує рівень цукру в крові, покращує настрій, загальне самопочуття”, – пояснюють фахівці.

Вони назвали п’ять найбільш бажаних ранкових ритуалів, які прискорюють втрату ваги, зміцнюють здоров’я.

Читайте також:  Визначено тип унітазу, який поширює менше вірусів

Стакан води вранці. Експерти радять після пробудження насамперед випивати склянку теплої води, змішаної зі свіжовичавленим лимонним соком і невеликою кількістю органічного меду. Звичка починати свій день з неї може прискорити метаболізм, очистити організм від токсинів, поліпшити стан кишечника.

“Вода необхідна тілу. Її достатнє споживання покращує здоров’я різними способами, включаючи зниження апетиту і зниження ваги”, – підкреслюють фахівці.

Обов’язковий сніданок. Сніданок, багатий білками і цільнозерновими, допомагає прискорити втрату зайвої ваги за рахунок зниження апетиту і тяги до солодкого.

Фізичні вправи. Людям, які намагаються схуднути, ранкові тренування можуть допомогти досягти оптимальних результатів. Дослідження, опубліковане в EbioMedicine, показало: найінтенсивніше спалювання жиру відбувається під час тренувань перед сніданком.

Читайте також:  Від яких хвороб захистить обліпиха

Свідомість. Для підтримки здорового способу життя важлива усвідомленість: людям простіше дотримуватися якихось звичок, коли вони розуміють їх значимість. Це знижує рівень стресу, допомагає краще спати, швидше худнути.

Цілеспрямованість. Одна з найкорисніших ранкових звичок – ставити перед собою певні щоденні цілі. Наприклад, планувати справи корисно після пробудження. Відразу після сну краще провести в ліжку ще 5-10 хвилин, виконуючи потягують вправи, розминають суглоби. У такий момент можна подумати про справи, вийде подвійний ефект користі.