Деякі прості продукти на зразок картоплі або моркви, можуть бути справжніми «вітамінними бомбами» і ефективно зміцнювати імунітет в період пандемії. Про це журналістам розповіла німецький медик, дієтолог Єва-Марія Фом Брух.

Все більше вчених сьогодні сходяться на думці, що коронавірусна інфекція не буде викорінена остаточно – принаймні, до моменту створення вакцини, що відбудеться ще не скоро. Ступінь захищеності від неї організму і тяжкість хвороби при зараженні будуть залежати від роботи імунної системи.

Німецький медик назвала прості продукти, які, за її словами, можуть «вітамінними бомбами», що дають особливо сильну підтримку імунній системі.

Шпинат. Багатий вітаміном А, який дуже важливий для хорошого стану шкіри, слизових оболонок, які служать перешкодою для вірусів. Він також містить багато заліза, необхідного для здорових процесів кровоносної системи.

Морква. Додатково до вітаміну С простий продукт містить багато каротиноїдів. Дані речовини надають антиоксидантну дію, що знижує рівень запалення і позитивно впливає на імунну систему.

Риба. Здоров’я зміцнюють її містяться в продукті вітаміни групи B, велика кількість цинку і селену. Останні є необхідними для функцій імунної системи мікроелементами.

Насіння. Простий продукт володіє тими ж цінними поживними речовинами, що і горіхи – вітаміном Е, цинком, селеном, міддю. Вони протидіють ослабленню імунітету.

Капуста. Вона насичена антиоксидантами, серед яких вітаміни А, С, мінерал селен.

Картопля. Ще один приклад “вітамінної бомби” у вигляді дуже скромного продукту. Свіжий овоч дає багато вітаміну С, а також речовин-електролітів, що підвищують опірність організму вірусам.