Нова ультразвукова система ClearVue 650 від Royal Philips, презентація якої відбулася в США, дозволяє побачити обличчя майбутньої дитини і простежити за його розвитком навіть на самих ранніх стадіях.

Особа малюка, що знаходиться в утробі, стало можливим побачити за допомогою унікальної технології Auto Face Reveal, яка використовується в ClearVue 650. Система дозволяє точно визначити дату зачаття, розпізнати рухи плоду на 2 тижні раніше, ніж зазвичай, виявляти можливі порушення його серцевої діяльності на ранніх стадіях.

ClearVue 650 – легка і економічно доступна система з широким спектром застосування. Його можна використовувати в урології, акушерстві та гінекології, досліджень молочних залоз, серцево-судинної та кістково-м’язової систем, абдомінальної та загальної візуалізації. У системі реалізована можливість чотиривимірної візуалізації (4D), яка покращує якість досліджень і точність діагностики. Важливі переваги для лікарів при роботі з системою – автоматизація та вдосконалення робочого процесу.