Флавоноїди – це ряд сполук, які природно містяться у фруктах та овочах, а також в інших рослинних продуктах та напоях.

Високий рівень холестерину означає, що в крові занадто багато жирової речовини, яка називається холестерином. Якщо дозволити йому накопичуватися з часом, це може спричинити закупорку кровоносних судин. Потім це може призвести до серйозних захворювань, таких як інсульти та серцеві напади.

Однією з основних причин високого рівня холестерину є дієта, а точніше вживання продуктів із високим вмістом насичених жирів, пише HealthLine.

Якщо у вас є високий рівень холестерину або ви ризикуєте, ваш лікар порекомендує внести зміни до вашого раціону. Один із таких способів зробити це — збільшити споживання флавоноїдів. Ці сполуки містяться в продуктах рослинного походження, таких як фрукти, овочі та чай, і мають антиоксидантні властивості.

Читайте також:  Вживання кави залишає у вашому організмі біомаркери

Різні медичні дослідження, відомі як «суперпродукти», говорять про їхню користь для здоров’я.

Флавоноїди можуть мати значення для профілактики та лікування атеросклерозу та пов’язаних з атеросклерозом розладів, оскільки вони діють як антиоксидантні, гіпохолестеринемічні та протидіабетичні засоби.

Де я можу знайти флавоноїди?

“Флавоноїди містяться у продуктах рослинного походження – в основному чай, фрукти, овочі, зернові, бобові, горіхи та вино”.