Вплив шкідливої ​​їжі на організм людини часто недооцінюється, каже лікар Марк Гадзіян.

За словами лікаря, кандидата медичних наук Марка Гадзіяна, у повсякденному раціоні багатьох людей є продукти, здатні завдати організму «колосальної шкоди». Одним із таких продуктів фахівець вважає ковбасу. Фахівець заявив, що приблизно на третину вона складається з ненатуральних компонентів, які руйнують здоров’я.

«Тут захований жир, шкіра тварин, хрящі, м’ясні залишки, поєднані в одному продукті. Плюс 25-30 відсотків трансгенної сої, емульгаторів, загусників», – зазначив лікар.

Також, каже експерт, людьми недооцінюється небезпека консервів. Більшість із них не містять «нічого корисного», при цьому підвищують ризики серцевих порушень. Крім того, вживання консервів може сприяти розвитку раку.

“Багато консервантів – це канцерогени, які збільшують ризик розвитку раку кишечника”, – уточнив експерт.

Гадзіян наголосив: на постійній основі консервовані продукти вживати не можна – їх можна їсти лише як виняток, як якась «святкова» страва.

Небезпечним для здоров’я медик назвав і біле борошно. Він заявив, що крім крохмалю і глютена борошно містить у собі хімічний реагент, що додається для надання білосніжності. Найбільш шкідливою, за словами Гадзіяна, є випічка:

«У випічці з білого борошна є маргарин і цукор – це величезна шкода для організму, який потім проявляється в ожирінні, захворюванні серця та онкології».