Вчені з Університету Маккуорі з’ясували, що люди з худими обличчями здаються іншим більш здоровими. А менша кількість жиру на обличчі, на думку деяких, говорить про нормальний кров’яний тиск. Ймовірно, висновки дослідників приведуть до розробки методів діагностики стану здоров’я за формою обличчя, пише The Daily Mail.

Фахівці зробили фото 50 малазійських китайців, 50 європеоїдів і 50 чорношкірих чоловіків з нейтральним виразом обличчя. Люди дивилися прямо в камеру. Ще вчені виміряли Індекс маси тіла (ІМТ), відсоток жиру в організмі і артеріальний тиск цих людей. Стан здоров’я людей на фото оцінювали інші учасники тієї ж етнічної приналежності. Також були оцінені розмір і форма облич.

У другій частині дослідження 26 представників європеоїдної групи попросили змінити 60 фотографій так, щоб люди на фото стали виглядати максимально здоровими. Форма обличчя та етнічна належність були тісно пов’язані з кров’яним тиском. Крім того, фахівці виявили: люди здавалися учасникам більш здоровими після зниження ІМТ і відсотка жиру.

Джерело: Meddaily