Проблеми з серцево-судинною системою починають гостро проявлятися в середньому віці. Тоді стає питання про необхідність очищення судин. Цього можна домогтися тільки при повній зміні звичок в харчуванні. “Правильні” продукти допоможуть підтримувати здоров’я судин і позбутися від можливих ускладнень.

Найпоширеніша проблема з судинами – це утворення тромбів і холестеринових бляшок. Щоб очистити їх від таких утворень потрібно вживати злаки у вигляді каш. Ідеально для таких цілей підійде ячмінь, багатий мінеральними речовинами, провітаміном А і вітамінами групи В.

Запобігти появі холестеринових бляшок і тромбів допоможуть насіння льону, багаті корисними жирами і клітковиною. Вони здатні запобігти розвитку раку грудей у жінок завдяки вмісту лінгалів. Оливкова олія може зміцнити стінки судин завдяки олеїну. Цей продукт прискорює обмін речовин в організмі і благотворно впливає на травну систему.

Читайте також:  Носіння навушників цілий день може бути небезпечно для здоров'я

Зменшити кількість холестерину в судинах можна за допомогою полінасичених жирів омега-3, які містяться в горіхах. Також вони зміцнюють судини і беруть участь в утворенні нової крові.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News