Гігієна – це запорука міцного здоров’я, стверджують фахівці. Однак виявилося, що деякі місця на тілі іноді варто ігнорувати.

Як передає видання GQ, мова йде про миття голови і волосся. Чому їх не варто мити щодня, пояснила стиліст і перукар Жюльєн Фарель.

За її словами, багато хто використовує шампуні та інші засоби для волосся кожен день. Це призводить до змивання натурального сала, яке виробляється на шкірі голови, і, в свою чергу, сухості і ламкості волосся.

Експерт зазначила, що найчастіше люди вважають, що щоденне миття голови дасть сприятливі результати. Однак, найімовірніше, це лише погіршить ситуацію і призведе до серйозних наслідків. При цьому сухість в області голови – це не самий негативний результат, підкреслює Фарель. Людина, яка миє голову кожен день, може виявити, що його волосся стали забруднюватися частіше, а також активно випадати.

Читайте також:  5 порад лікаря запобігання остеопорозу

Спеціалістка зазначила, що волосся стає набагато менш жирними, коли вони рідше миються шампунем, так як голова виробляє шкірне сало (натуральні олії), які допомагають зберегти волосся здоровими і м’якими. Крім того, каже Жюльєн, досить просто запустити волосся під воду, щоб видалити зайве сало, але занадто часте використання шампуню повністю його видалить, залишивши волосся в не самому «придатному» стані.

Вона додала, що єдиним винятком з цього правила є люди з жирним типом шкіри. «Якщо ваше волосся жирніє вже до 5 години вечора, вам, можливо, доведеться частіше мити голову шампунем, щоб збалансувати їх рівень», – пояснила вона.

Читайте також:  6 продуктів, які зроблять вас ще голоднішими