Лікар-онколог Олена Смирнова назвала кращі продукти, які сприятимуть нормальній роботі кишечника. Таке меню також дозволить забезпечити коректний обмін речовин.

Починати свій день експерт радить зі склянки води. Однак туди не слід додавати лимон, оскільки він агресивно впливає на слизову, бажано також обійтися без меду. Кращим рішенням для сніданку стануть білки, їх досить в сирі або яйцях. Крім того, рекомендовано налягати на каші, де є повільні вуглеводи.

Неодмінно в меню повинні міститися овочі. Найбільш грунтовним в плані прийому їжі залишається обід. Припустимо їсти салати, супи, м’ясо або рибу. Перекушувати краще фруктами. На вечерю можна включити в раціон овочі, нежирну курячу грудку, а ось від гарнірів можна обійтися. На ніч, впевнена Смирнова, допустимо випити кефіру або йогурту.

Бажано, щоб в меню були присутні натуральні пробіотики. Йдеться про солоні огірки, чайний гриб, ряжанку, квашену капусту і т.д. Якщо така дієта не допомагає при проблемах з кишечником, краще звернутися до лікаря.