У той час як симптоми раку кишечника здебільшого виявляються в ділянці живота, ознаки, що вказують на поширення пухлини, можуть з’являтися і в інших місцях. Є три попереджувальні відчуття, які можуть допомогти визначити це поширення.

Рак кишечника, як і будь-який інший вид раку, необхідно лікувати відразу після виявлення. Рак, який поширився, може бути складнішим для лікування. Важливо визначити запобіжні ознаки пухлини, що поширюється.

Незважаючи на те, що рак кишечника починається або в задньому проході, або в товстій кишці, він може поширитися на інші частини тіла.

Контрольні ознаки запущеного раку кишечника можуть бути такими ж, як і при нерозповсюдженому раку кишечника. Однак вони також можуть включати інші симптоми, залежно від того, куди перемістилися пухлини.

Лікар перерахував симптоми:

  • Втома
  • Почуття нудоти
  • Жага

“Ці три симптоми викликаються гіперкальціємією, яка виникає внаслідок того, що пошкоджені кістки виділяють кальцій у кров”.

Інші симптоми, що вказують на гіперкальціємію, включають: запор, дратівливість та сплутаність свідомості.

Пухлина, яка поширилася на ваші кістки, може спричинити біль.

“Ваші кістки можуть стати слабкими та більш схильними до переломів”.

Ці симптоми не гарантують прогресуючого раку кишечника, оскільки вони можуть бути спричинені іншими проблемами зі здоров’ям. Тим не менш, важливо «звернутися до лікаря загальної практики», якщо вас турбують нові тривалі симптоми.