Онкологи з США назвали сім сигналів організму, які здатні попереджати про зростання пухлини головного мозку. Цей вид раку вимагає оперативного втручання, відрізняючись низькою виживаність пацієнтів, особливо коли мова йде про гліобластому.

Рак головного мозку є рідкісним діагнозом, проте в деяких випадках необхідно не відкладати звернення до лікаря. На тлі розвитку пухлини зазвичай підвищується внутрішньочерепний тиск, що супроводжується рядом симптомів.

Перш за все, у людини часто виникають головні болі, також іноді пацієнти скаржаться на затуманений зір. До цих проявів можуть додаватися нудота і блювота, звичною справою стає сонливість. Тривожним сигналом служить виникнення труднощів з балансом і рівновагою, здатні спостерігатися судоми. Ще один симптом — зміна поведінки індивіда.

При деяких обставинах пухлина мозку в змозі спровокувати специфічні прояви. Наприклад, у хворого починає німіти одна із сторін тіла, він скаржиться на порушення слуху або зору, труднощі виникають також з ковтанням, рухом і т. д.