Люди досить добре складені. Ну, якщо порівнювати їх з мавпами, принаймні. Тільки у шимпанзе більш довгий пеніс, хоча жодна мавпа не зрівняється з людиною, коли справа доходить до окружності статевого члена. Однак більшість хлопців хоча б раз турбувалися про розмір свого статевого органу.

Протягом століть пеніс був шанований як символ сили, мужності, інтелекту і родючості. Бажання змінити (зазвичай збільшити свій статевий орган, здається, теж було завжди. Чоловіки в Індії пробували розтягувати пеніс з допомогою вантажу. Не менш болючою була стародавня бразильська традиція, де змія мала вкусити чоловіка за пеніс. У деяких австралійських корінних племенах фалос був розділений на дві частини, а в Борнео в пенісі створювали дірки, в які можна було вставляти предмети.

Розмір не завжди має значення

Ви здивуєтеся, але раніше була мода на невеликі пеніси. Наприклад, приблизно в 400 році до нашої ери Арістофан описав ідеалізованого грецького чоловіка як «людину з лискучими грудьми, сяючою шкірою, широкими плечима, крихітним язиком, сильними сідницями і маленьким членом». Більш великий пеніс, навпаки, вважався чимось вульгарним, комічним і навіть гротескним.

Читайте також:  Експерти назвали 7 продуктів, які заборонено розігрівати повторно

Чоловіки протягом багатьох років одержимі розміром.

Не варто турбуватись

Але порівнювати не варто, особливо тому, що для тих, хто вважає свій член маленьким, це може стати руйнівним на психологічному, а іноді і на фізичному рівні. Чоловіки починають уникати стосунків, впадають у депресію, тривожний стан і стають одержимими ідеєю збільшення члена. Насправді більшість чоловіків, які дбають про це, мають абсолютно нормальний розмір.

Нещодавно в дослідженні порівняли середній розмір пеніса з ідеальним, на думку чоловіків, звичайно. Ідеальна довжина члена виявилася значно довше середньої.

Середній розмір пеніса

За результатами дослідження 2015 року середній ерегований пеніс становить 13,12 см в довжину і 11,66 см в обхваті.

Читайте також:  Наскільки небезпечно для здоров'я отримати ляпас або удар по голові

Але який член вважається маленьким «з медичної точки зору»? Всього 2,28% населення підпадають під цю категорію. «Маленьким» вважається член завдовжки 7 см (в ерегованому стані). Так що незважаючи на те, що багато чоловіків хочуть збільшити фалос (близько 45%), більшість з них мають абсолютно нормальний середній розмір.

Чого хочуть жінки?

чоловік і жінка

Розмір члена впливає на якість сексу? Дослідники виявили, що, хоча між чоловіками з великим пенісом і їх упевненістю під час статевого акту є позитивний зв’язок, це не обов’язково буде відповідати перевагам жінки. Вчені повідомили, що до 90% жінок в першу чергу звертають увагу на окружність члена, а не його довжину. Середня піхва має глибину 10 см, тому більшість чоловіків і жінок прекрасно поєднуються.

Більшість (85%) жінок повністю задоволені розміром свого партнера. Це означає, що реальне невдоволення відбувається головним чином у головах чоловіків.

Збільшення пеніса

Деякі пацієнти використовують подовжувачі пеніса (розтягуючі пристрої або метод, званий джелкінгом), але такі заходи можуть нанести незворотну шкоду і привести до еректильної дисфункції. Іноді чоловіки вирішуються на операцію, але таким методом можна досягти лише обмеженого подовження. За статистикою, лише 25% чоловіків, які перенесли операцію, задоволені результатом.

Читайте також:  Лікар перерахувала найважливіші вітаміни для чоловіків

Сподіваюся, ми змогли розвіяти ваші переживання, але якщо ви все ще турбуєтеся про розмір свого пеніса, подумайте про те, щоб поговорити з лікарем або терапевтом. Психологічна допомога неймовірно ефективна для чоловіків, які зациклені на розмірі свого члена.

Джерело: Likar.info