У 2021 році з’явиться перший чоловічий контрацептив, виконаний у формі таблеток. Фахівці активно працюють в напрямку по створенню препаратів нового покоління, при цьому враховується оптимальне дозування гормонів.

Жінки мають можливість приймати контрацептиви в таблетках, разом з тим у сильної статі вибору не було. Новітні дослідження забезпечать можливість чоловікам обзавестися високоефективними контрацептивами у формі пігулок.

Передбачається також випуск спеціальних гелів і ін’єкцій. Мова також йде про оборотну вазектомії. Основною проблемою є особлива фізіологія чоловічого організму, чоловік у фертильному віці здатний виробити по 1 тис. сперматозоїдів за 1 с, при оргазмі їх кількість досягає 250 млн одиниць, що контролювати вкрай складно.

Читайте також:  Медики назвали сюжети снів у людей з психічними порушеннями

Вчені запропонували контрацептивний гель, а також таблетки, які являють собою комбінацію тестостерону з препаратом ацетат сегестерон – жіночим статевим гормоном.

Нові препарати проходять клінічні випробування. Вони показали, що таблетки, ін’єкції та гелі ефективні для чоловіків як контрацептиви.

Джерело: dailymail

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News