Сексуальні резерви чоловічого організму завжди викликали багато питань, причому, не тільки у самих чоловіків, а й у жінок.

Навколо цього питання традиційно ходить багато легенд. Деякі з них – правда, інші – вигадка. І чоловікам потрібно знати, що справжні відомості та правильне ставлення до свого організму стануть помічниками в питанні продовження чоловічого довголіття, в той час, як перекручена інформація здатна нашкодити багатьом представникам сильної статі і навіть наблизити імпотенцію.

А оскільки статевий акт – єдиний фізіологічний процес, в якому задіяні дві людини, то і люблячим жінкам не зайвим буде знати, що реально може вплинути на зниження чоловічої потенції, а що не становить загрози, незважаючи на наполегливі чутки.

Міф № 1

Трудоголікам після 40 років загрожує імпотенція.

Це помилка часто турбує чоловіків, які багато і самовіддано працюють. Поспішаємо заспокоїти – у цьому сенсі чоловікам боятися нічого, якраз навпаки: активна життєва позиція трудоголіків позитивно впливає на їх чоловічої потенціал, а високий соціальний статус самодостатнього чоловіка навіть продовжує сексуальне довголіття і робить позитивний вплив на якість сексу.

Зворотний бік медалі: втрата роботи і невпевненість у завтрашньому дні можуть стати не тільки предметом головного болю чоловіки, але і привести до зниження ерекції.

Читайте також:  Цистит у чоловіків: що провокує хворобу та як це подолати

Міф № 2

Сексуальне довголіття залежить від розміру статевого органу.

Жодним чином. Сексуальна активність чоловіка в першу чергу залежить від роботи гормональної системи, а ніякого зв’язку між розмірами статевого органу і роботою гормонів не існує. Є ще психологічний аспект – якщо чоловік впевнений у своїх силах, не має жодних комплексів щодо розмірів і прагне принести задоволення партнерці, то шанси потерпіти сексуальне фіаско, зведені до мінімуму.

Міф № 3

У зрілому віці чоловікові потрібно частіше міняти партнерок – це стимулює сексуальну активність.

Частіше буває протилежна ситуація, адже зміна партнерки – це стрес, обумовлений тим, що чоловік підсвідомо боїться потерпіти невдачу. Крім того, чоловік звикає до певної моделі сексуальних відносин і які-небудь зміни на перших порах можуть приводити до все тієї ж невдачі. І ще: більшість жінок не отримують повноцінного задоволення від першої зустрічі, а незадоволення партнерки – не кращий спосіб підвищення чоловічої самооцінки.

Міф № 4

Пов’язувати чоловічий клімакс з імпотенцією.

Насправді імпотенція може статися і в 20 років, в той час як багато чоловіків і після 60 років здатні жити повноцінним статевим життям. Хороше чоловіче здоров’я в більшості випадків залежить від способу життя, стану здоров’я, ступеня зношеності організму, а не від віку, який позначений у паспорті. Як правило, якщо всі функції і системи організму в хорошому стані, то й статева функція на висоті.

Читайте також:  Цистит у чоловіків: що провокує хворобу та як це подолати

Міф № 5Міфи і правда про сексуальне довголіття

Проблеми з потенцією пов’язані виключно з статевим членом.

Це не так. Людський організм – це система, тому і гормональні збої, і порушення кровообігу, і стреси і багато іншого може стати причиною еректильної дисфункції. Висновок такий: треба берегти весь організм, а не дбати про нього вибірково, в іншому випадку чоловік може стати імпотентом і в 30 років.

Міф № 6

Гормональні препарати продовжують сексуальне життя.

Лікарі категорично не рекомендують застосовувати препарати, що містять тестостерон, без спеціального призначення. Гормональні препарати прописують чоловікам тільки після постановки діагнозу «еректильна дисфункція». Дози і час прийому повинні контролюватися.

Міф № 7

Утримання покращує потенцію.

Практика і численні дослідження спростовують цю теорію. Більше того, стриманість може тільки нашкодити чоловічому здоров’ю, викликати збої не тільки у статевій, а й в інших системах організму. А регулярний якісний секс навпаки значно покращує потенцію.

Міф № 8

Інфекції, що передаються статевим шляхом, не відбиваються на чоловічій силі, якщо їх вчасно діагностувати і вилікувати.

Існують антибіотики, які дійсно за тиждень можуть позбавити людину від гонореї і навіть сифілісу – цей факт заспокоює. Але потрібно пам’ятати, що такі інфекції залишають неприємний слід в організмі – потенцію вони зазвичай знижують.

Читайте також:  Цистит у чоловіків: що провокує хворобу та як це подолати

Крім того, чоловіки повинні мати на увазі, що не повністю вилікувані захворювання чоловічих статевих органів (простатит, уретрит, везикуліт, орхіт тощо) можуть завдати шкоди чоловічому здоров’ю і сексуальному довголіттю.

Міф № 9

Імпотенція – це вирок!

Сексопатологи, андрологи, психотерапевти запевняють: не поспішайте ставити хрест! Шукайте причини цього стану і способи повернути чоловічу силу. Досягнення медицини на сьогоднішній день такі, що навіть у самих, здавалося б, відчайдушних ситуаціях можна знайти вихід з положення.

Обнадіює той факт, що дуже часто причиною чоловічого безсилля стають психологічні проблеми, а їх вдале рішення не лише повертає комфортне емоційний стан, а й чоловічу силу. Якщо ж імпотенція носить органічний характер, буде потрібно звернення до лікаря-андролога – він призначить препарати, що істотно поліпшують ситуацію.

 

І не забувайте: багато чого залежить від самих чоловіків, від їх дбайливого ставлення до власного здоров’я.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News