Сексуальні резерви чоловічого організму завжди викликали багато питань, причому, не тільки у самих чоловіків, а й у жінок.

Навколо цього питання традиційно ходить багато легенд. Деякі з них – правда, інші – вигадка. І чоловікам потрібно знати, що справжні відомості та правильне ставлення до свого організму стануть помічниками в питанні продовження чоловічого довголіття, в той час, як перекручена інформація здатна нашкодити багатьом представникам сильної статі і навіть наблизити імпотенцію.

А оскільки статевий акт – єдиний фізіологічний процес, в якому задіяні дві людини, то і люблячим жінкам не зайвим буде знати, що реально може вплинути на зниження чоловічої потенції, а що не становить загрози, незважаючи на наполегливі чутки.

Міф № 1

Трудоголікам після 40 років загрожує імпотенція.

Це помилка часто турбує чоловіків, які багато і самовіддано працюють. Поспішаємо заспокоїти – у цьому сенсі чоловікам боятися нічого, якраз навпаки: активна життєва позиція трудоголіків позитивно впливає на їх чоловічої потенціал, а високий соціальний статус самодостатнього чоловіка навіть продовжує сексуальне довголіття і робить позитивний вплив на якість сексу.

Зворотний бік медалі: втрата роботи і невпевненість у завтрашньому дні можуть стати не тільки предметом головного болю чоловіки, але і привести до зниження ерекції.

Міф № 2

Сексуальне довголіття залежить від розміру статевого органу.

Жодним чином. Сексуальна активність чоловіка в першу чергу залежить від роботи гормональної системи, а ніякого зв’язку між розмірами статевого органу і роботою гормонів не існує. Є ще психологічний аспект – якщо чоловік впевнений у своїх силах, не має жодних комплексів щодо розмірів і прагне принести задоволення партнерці, то шанси потерпіти сексуальне фіаско, зведені до мінімуму.

Міф № 3

У зрілому віці чоловікові потрібно частіше міняти партнерок – це стимулює сексуальну активність.

Частіше буває протилежна ситуація, адже зміна партнерки – це стрес, обумовлений тим, що чоловік підсвідомо боїться потерпіти невдачу. Крім того, чоловік звикає до певної моделі сексуальних відносин і які-небудь зміни на перших порах можуть приводити до все тієї ж невдачі. І ще: більшість жінок не отримують повноцінного задоволення від першої зустрічі, а незадоволення партнерки – не кращий спосіб підвищення чоловічої самооцінки.

Міф № 4

Пов’язувати чоловічий клімакс з імпотенцією.

Насправді імпотенція може статися і в 20 років, в той час як багато чоловіків і після 60 років здатні жити повноцінним статевим життям. Хороше чоловіче здоров’я в більшості випадків залежить від способу життя, стану здоров’я, ступеня зношеності організму, а не від віку, який позначений у паспорті. Як правило, якщо всі функції і системи організму в хорошому стані, то й статева функція на висоті.

Міф № 5Міфи і правда про сексуальне довголіття

Проблеми з потенцією пов’язані виключно з статевим членом.

Це не так. Людський організм – це система, тому і гормональні збої, і порушення кровообігу, і стреси і багато іншого може стати причиною еректильної дисфункції. Висновок такий: треба берегти весь організм, а не дбати про нього вибірково, в іншому випадку чоловік може стати імпотентом і в 30 років.

Міф № 6

Гормональні препарати продовжують сексуальне життя.

Лікарі категорично не рекомендують застосовувати препарати, що містять тестостерон, без спеціального призначення. Гормональні препарати прописують чоловікам тільки після постановки діагнозу «еректильна дисфункція». Дози і час прийому повинні контролюватися.

Міф № 7

Утримання покращує потенцію.

Практика і численні дослідження спростовують цю теорію. Більше того, стриманість може тільки нашкодити чоловічому здоров’ю, викликати збої не тільки у статевій, а й в інших системах організму. А регулярний якісний секс навпаки значно покращує потенцію.

Міф № 8

Інфекції, що передаються статевим шляхом, не відбиваються на чоловічій силі, якщо їх вчасно діагностувати і вилікувати.

Існують антибіотики, які дійсно за тиждень можуть позбавити людину від гонореї і навіть сифілісу – цей факт заспокоює. Але потрібно пам’ятати, що такі інфекції залишають неприємний слід в організмі – потенцію вони зазвичай знижують.

Крім того, чоловіки повинні мати на увазі, що не повністю вилікувані захворювання чоловічих статевих органів (простатит, уретрит, везикуліт, орхіт тощо) можуть завдати шкоди чоловічому здоров’ю і сексуальному довголіттю.

Міф № 9

Імпотенція – це вирок!

Сексопатологи, андрологи, психотерапевти запевняють: не поспішайте ставити хрест! Шукайте причини цього стану і способи повернути чоловічу силу. Досягнення медицини на сьогоднішній день такі, що навіть у самих, здавалося б, відчайдушних ситуаціях можна знайти вихід з положення.

Обнадіює той факт, що дуже часто причиною чоловічого безсилля стають психологічні проблеми, а їх вдале рішення не лише повертає комфортне емоційний стан, а й чоловічу силу. Якщо ж імпотенція носить органічний характер, буде потрібно звернення до лікаря-андролога – він призначить препарати, що істотно поліпшують ситуацію.

 

І не забувайте: багато чого залежить від самих чоловіків, від їх дбайливого ставлення до власного здоров’я.