У віці після 30 років підвищується схильність до ряду захворювань, і на це впливає харчування, – ось чому від певних продуктів на четвертому десятку років слід утримуватися.

Про те, що після 30 років людям слід утримуватися від вживання в їжу певних продуктів, повідомила в інтерв’ю дієтологиня Марія Малишева. Вона пояснила, що “після 30 років обмін речовин у людини починає сповільнюватися і зростає ризик таких захворювань, як виразка шлунка, високий кров’яний тиск, атеросклероз, серцевий напад або інсульт”.

З урахуванням такого ризику необхідно суворіше ставитися до вибору продуктів щоденного вживання. Малишева помітила, що слід утримуватися від смажених продуктів. Лікарка підкреслила, що “вживання смаженої їжі частіше чотирьох разів на тиждень збільшує ризик ожиріння і більш серйозних ускладнень для здоров’я”.

Читайте також:  Лікар назвала найкращий спосіб запобігти раку

Знежирені молочні продукти також краще не купувати. Щоб компенсувати відсутність жиру, в них часто кладуть великі дози цукру, або фруктози (що небезпечно для печінки), підсолоджувачів, які можуть діяти як канцерогени.

Також експертка закликала після 30 років утримуватися від газованих напоїв. Захопленість ними підсилює схильність раку, хвороб серця, діабету, остеопорозу, епілепсії, хвороб Альцгеймера і Паркінсона.

Крім того, слід виключити з раціону маргарин, чіпси, оброблене м’ясо і контролювати кількість продуктів з рафінованими вуглеводами, високим рівнем солі.