Якщо ви хочете повернути пристрасть у ваше сексуальне життя, наш список продуктів, можливо, допоможе вам у цьому. Немає нічого краще романтичної вечері, приготовленої власними руками, а ще краще, коли інгредієнти містять елементи, які підігріють ваші почуття і почуття партнера. Як відомо, деякі продукти покращують сексуальну функцію і, як наслідок, урізноманітнюють сексуальний досвід. А ось і вони!

Авокадо

Ще стародавні ацтеки говорили про авокадо, як про продукт підсилює потенцію, крім того, їм здавалося, що за формою цей фрукт нагадує яєчка. Існує і наукове обґрунтування чудодійності авокадо. Встановлено, що цей фрукт багатий ненасиченими жирними кислотами, калієм, що покращує кровообіг і роботу серця. І якщо що-небудь змушує ваше серце битися прискорено, ці складові допоможуть вашій крові “не заблукати” і долити до потрібних місць.

Читайте також:  Скільки кроків треба зробити, щоб спалити калорії від випитого алкоголю

Мигдаль

Мигдаль

Мигдаль, мабуть, очолює наш особистий список продуктів, що розпалюють пристрасть. Мигдаль посилює сексуальну функцію. Так само як і спаржа, мигдаль багатий мінералами і вітамінами, – цинк, селен, вітамін Е, – ці елементи важливі для сексуального здоров’я і репродуктивної функції. “Цинк посилює лібідо і сексуальне бажання”, – говорить Доктор Берман. – Ми не до кінця розуміємо механізми його дії, але точно знаємо, що він працює”.

Полуниця

Полуниця

Відомо, що червоний колір розпалює вогонь: результати дослідження, проведеного в 2008 році, показали, що чоловіки вважають жінок, більш сексуальними, якщо в їх одязі присутній червоний колір, на противагу “прохолодним” кольорам, таким як синій або зелений. Полуниця – чудове джерело фолієвої кислоти, вітаміну B. А шоколад в поєднанні з полуницею – це просто вибух лібідо!

Читайте також:  Сім способів допомогти собі при депресії та занепокоєнні

Морепродукти

Морепродукти

Ох, і слизькі вони! Але, незважаючи на це, устриці, мабуть, є самим відомим продуктом, які надають збудливу дію. Устриці – один з кращих джерел цинку, що має безпосереднє відношення до лібідо. Але не слід забувати, що й інші дари моря можуть зіграти таку ж роль – вони нітрохи не гірше устриць. Жирна риба, така як лосось і оселедець, містить поліненасичені жирні кислоти сімейства омега-3, що мають істотне значення для здоров’я серця.

Рукола

Рукола

Рукола згадувалася, як збудливий засіб, починаючи з першого століття. Сьогодні, дослідження показують, що мікроелементи і антиоксиданти, що містяться в цих зелених листках, впливають на наше сексуальне здоров’я, тому що вони допомагають абсорбції деяких екологічних забруднювачів, що негативно впливають на лібідо.

Читайте також:  Як може нашкодити здоров'ю латук

Інжир

Інжир

Цей фрукт кумедної форми має довгу історію. Інжир славиться своєю дією на поліпшення здатності до зачаття і має чудовий збудливий ефект. Фрукт багатий залізом і вітаміном С. В інжирі також багато калію, і тому він корисний для серця.

цитрус

Цитрусові

Будь-який представник цього тропічного фруктового сімейства надзвичайно багатий антиоксидантами, вітаміном С і фолієвою кислотою, – всі ці речовини позитивно впливають на чоловічу репродуктивну функцію. Додайте в романтичний салат рожевий грейпфрут, апельсин, мандарин або використовуйте прикраси, зроблені з лимона і лайма.

Джерело: Likar.info