Вчені прийшли до висновку, що група крові впливає на сексуальні переваги і навіть на ризик того, чи буде партнер схильний до зради.

Німецькі вчені опублікували результати цікавого дослідження, яке показало, що група крові може впливати на сексуальне життя. В опитуванні взяли участь понад три тисячі осіб молодого і середнього віку.

Люди з першою групою крові частіше за всіх інших говорили про те, що в їх житті багато сексу. Крім того, саме власники першої групи крові виявилися найбільш схильні до експериментів в ліжку, скороминущих зв’язків і частіше могли мати різний досвід – як гетеросексуальний, так і гомосексуальний.

Рідше за всіх займаються сексом власники другої групи. Вони частіше говорили про те, що інтим не є для них визначальним в будь-яких відносинах. Учасники дослідження з третьою групою крові, як виявилося, частіше за інших бувають дуже ранимі і воліють не поширюватися про своє інтимне життя.

Володарі четвертої групи крові виявилися романтиками. Вони найчастіше були прихильниками традиційних сексуальних відносин і противниками усіляких експериментів. Також люди з четвертною групою крові говорили, що поділяють любов і секс, але прислухаються тільки до романтичного почуття.