Багато хто з нас чули рекомендацію дієтологів випивати склянку води вранці. Воду краще випити за 30 хвилин до сніданку. Давайте розберемося, як можна поліпшити своє здоров’я, якщо пити воду натщесерце?

Стакан води натщесерце для травлення

Щоби організм міг нормально засвоювати живильні речовини і виводити продукти життєдіяльності, в кишечник має надходити достатня кількість води. Випита вранці склянка води відновлює баланс рідини і готує травну систему до роботи.

Тим, хто страждає запорами, синдромом подразненого кишечника, обов’язково необхідно пити воду натщесерце.

Ранкова склянка води для очищення від токсинів і шлаків

Проста вода – найкращий засіб для очищення нашого організму. Вона вимиває токсини і шлаки з клітин і дозволяє виводити відходи через кишечник, разом з сечею, а також через шкіру з потом.

Очисні властивості води проявляються швидше, якщо вранці пити перед їжею. Стакан води натще сприяє швидкому виведенню токсинів і шлаків. Це, в свою чергу, прискорює переробку корисних для організму речовин.

Пити перед їжею, щоб худнути

Всього один стакан води вранці покращує метаболізм. А оскільки нормалізація обміну речовин є основою здорового схуднення, то вважайте, що пити перед їжею – перший крок до ідеальної фігури. Вода пригнічує підвищений апетит і залучає жирові запаси в обмінні процеси.

А ось нестача води в організмі значно уповільнює метаболізм. У цьому випадку він буде прагнути відновити втрачену рідину, а не використовувати жири.

Яку воду пити натщесерце?

В якості першої склянки підійде звичайна чиста тепла вода, тала вода, мінеральна негазована. Також можна приготувати воду з медом або воду з лимоном.

Для приготування води з медом розчиніть в склянці води чайну ложку натурального меду. Це не тільки сприяє травленню, але й допоможе відновити імунітет, впоратися зі стресом.

Якщо ви хочете отримати вранці вітамінну склянку води, то з вечора опустіть у воду скибочку лимона. Цей напій покращує роботу травної, нервової і серцево-судинної системи, збагачує організм корисними речовинами.

Стакан води натще дає організму ранковий заряд енергії, тонізує кровоносну систему, допомагає поліпшити стан шкіри і стимулює розумову діяльність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КОРИСНІ РАНКОВІ ЗВИЧКИ

ЯК ПРАВИЛЬНО ПИТИ ВОДУ?

ЯК ВИВЕСТИ ВОДУ З ОРГАНІЗМУ?