Британські фахівці розповіли про популярний продукт, який може різко підвищувати рівень цукру в крові. Вони радять уникати вживання магазинних соусів.

Неправильне харчування, що сприяє постійно високому вмісту цукру в крові, є одним з факторів розвитку цукрового діабету, нагадують медики. За їх словами, різноманітні соуси з магазинних полиць є дуже популярним продуктом, який небезпечний в цьому плані.

Експерти констатують, що будь-який соус, що додається в ту чи іншу страву, повинен містити максимум два грами вуглеводів на порцію. Продукція готового виробництва перевищує цей показник, чим пояснюється її здатність різко підвищувати рівень цукру в крові.

Таким соусом, наприклад, вони вважають популярний в різних країнах світу кетчуп. Одна з його характеристик – високі дози цукру. Даний продукт не можна вживати діабетикам, людям без діабету слід їсти його виключно помірно.

Соєвий соус, майонез, сосус барбекю, куплені в магазині, дієтологи також назвали небажаними продуктами через їх насиченості компонентами, негативно впливають на показники складу крові. До того ж вони помітили, що додавання соусів до страв підвищує їх загальну калорійність.

Якщо і ласувати соусом, то приготованим самостійно з натуральних інгредієнтів, – опублікувало пораду фахівців видання Express (Великобританія).