Робіть ванночки для ніг

В теплу воду додати трохи соди або міцної заварки чорного чаю, опустіть туди стопи і потримайте 20 хвилин. Сода і чай мають сильний антибактеріальний ефект, а чай до того ж містить таніни, який звужує пори і ускладнює зайве потовиділення.

Використовуйте антибактеріальні та антигрибкові засоби

Найкраще — у формі присипок (продаються в аптеці). Вони вбирають в себе зайву вологу і знищують бактерії — а значить, вирішують дві проблеми відразу.

Правильно підбирайте шкарпетки і взуття

Шкарпетки повинні бути з дихаючих матеріалів, ні в якому разі не синтетичні. Матеріал повинен добре вбирати вологу і дозволяти повітрю вільно проникати до шкіри.

Що ж стосується взуття, то важливо, щоб вона була не дуже тісною, а також зшитою з натуральних матеріалів, добре пропускають повітря. Підберіть устілки — краще, щоб вони були з антибактеріальним ефектом. Якщо ж через якийсь час після шкарпетки взуття почало неприємно пахнути, можна скористатися простим лайфхаком: наповнити тканинний мішечок содою, покласти його всередину взуття і залишити на ніч. Сода знищить бактерії і до ранку запах повністю зникне.

Продовження на наступній сторінці: 1 2