Медики з Великобританії представили увазі найкращі засоби, які дозволять підвищити потужність мозку. Список включає в себе риб’ячий жир і вітаміни групи В. Стаття відповідного змісту опублікована у виданні Express.

За словами медиків, обрані засоби збільшують приплив крові до мозку, що дозволяє значно поліпшити його функції, включаючи пам’ять. Здоровий головний орган центральної системи здатний краще справлятися зі стресом і здатністю регулярно спілкуватися.

Першим в цьому списку заслужено стоїть риб’ячий жир, так як він є джерелом докозагексаєнової і ейкозапентаєнової кислот. Два типи Омега-3 жирних кислот дають можливість значно підвищити когнітивні здібності.

Хорошим засобом в цьому відношенні є і група вітамінів В, що підтверджено дослідженням, в якому людям старше 70 років протягом двох років рекомендували приймати В12, фолієву кислоту. Пацієнти раніше страждали від погіршення пізнавальних здібностей. Експеримент показав, що прийом доповнень загальмував цей процес.

Читайте також:  Сметана, копчена риба та інші продукти, що збільшують ризик весняної алергії

Вітамін D дає багато переваг для здоров’я. Активна речовина підтримує зростання нових клітин мозку і стимулює видалення амілоїду, перш ніж це призводить до розвитку хвороби Альцгеймера. Коли людина має низький його рівень, це прискорює втрату пам’яті і збільшує ризик розвитку деменції, що також було доведено дослідженнями.