Згідно з численними дослідженнями, велика тривалість життя може бути пов’язана зі здоровим харчуванням. Збалансована дієта повинна складатися не менше ніж з п’яти порцій різних фруктів і овочів щодня.

Крім того, рекомендується не забувати про фізичну активність, за рахунок якої зміцнюється загальне здоров’я.

Однак існує один напій, який здатний продовжити життя завдяки високій концентрації в його складі корисних речовин. Вчені довели, що латте з куркумою володіє потужними протизапальними властивостями, які можуть захищати навіть від розвитку злоякісних пухлин. Напій ідеально підходить для запуску травної системи вранці, а також може стати відмінним розслаблюючим засобом перед сном.

Читайте також:  Експертка назвала причину частих сварок в сім'ї

Наприклад, жителі Окінави, які вважаються одними з найвідоміших довгожителів, великі шанувальники куркуми. Було встановлено, що Спеція зменшує ризик появи серцево-судинних захворювань, діабету 2 типу, раку і захищає від пошкоджень печінки, пише Express.

Цілющі властивості цієї приправи пояснюються куркуміном – її основним компонентом. Він знижує окислювальний стрес в організмі, дозволяючи клітинам нормально функціонувати.

Приготувати “золоте молоко” досить просто. Куркуму, попередньо змішану з невеликою кількістю води до стану пасти, потрібно додати в гаряче молоко. Щоб зробити напій більш приємним на смак, можна додати ложку меду. Посилити корисні властивості можна дрібкою чорного перцю, корицею і мигдальним маслом.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News