Медики назвали три продукти, які допомагають ефективно прибрати жир на животі. При зайвих складках під загрозою опиняються печінка, кишечник і шлунок, ймовірні різні ускладнення.

Масивні жирові відкладення в районі талії небезпечні тим, що вони знаходяться поруч з життєво важливими органами. Зайвий вісцеральний жир здатний викликати інсульт, інфаркт і рак. Для того, щоб не наражати своє здоров’я на небезпеку, дієтологи радять включити в свій раціон хумус, селера і яйця. Останні ефективно допомагають запобігти відчуття голоду і не допустити переїдання, в той же час в них багато білка.

Вживання за сніданком двох яєць забезпечує зменшення жирових відкладень на животі на 6%, причому обсяг талії скорочується на 34% в порівнянні з тими, хто вважає за краще шкідливу їжу. Хумус багатий клітковиною, при його щоденному вживанні талія стає менше на 8% в порівнянні з тими, хто його не їсть.

Читайте також:  Лікар назвала 3 доступні продукти, які допомагають уникнути тромбів

Далі слідує селера, багата кальцієм, електролітами, клітковиною і вітаміном C. Перетравлення даної рослини є енерговитратним, що стимулює обмін речовин. В результаті процес травлення стає більш активним, з організму виводиться перероблений жир.