Важливе правило – не голодувати і пити достатню кількість звичайної води (норма у всіх різна, але прийнято вважати, що близько 2 літрів). Через це обмін речовин сповільнюється і організм починає запасати все, що ви кладете собі в рот. Розбийте своє харчування на п’ять частин. Їжте з чашок обсягом не більше 200 мл. Якщо зголодніли між прийомами їжі, схрумкайте шматочок огірка, сиру або кілька несолоних горіхів фундука.

Скільки часу потрібно, щоб схуднути на 10 кілограмів?

Дієтолог Дарина Сидоренко відповідає, що чим у людей більше надмірної ваги, тим швидше буде він йти. Тому все індивідуально. Не варто забувати і про «ефект плато».

Читайте також:  Вживання популярного напою може призвести до гормональних проблем у жінок

– Ви втрачаєте зайві кілограми і сантиметри досить в бадьорому темпі. Зважуючись щотижня, ви побачите бажаний і постійний схил. Але, в якийсь момент стрілка встає або ж ви худнете всього на кілька грамів за тиждень. Зрозумійте, що це нормально! Ваш організм пристосувався до нового раціону і перестав витрачати жирові запаси. Тут важливо не опустити руки і підбадьорити обмін речовин. Для цього влаштуйте собі харчові «гойдалки». Один день поїжте улюбленої піци або іншої калорійної їжі. Через це ваші добові калорії підстрибнуть на 500-1000. На наступний день харчуйтеся вже помірно, як і всі тижні схуднення. А після влаштуйте розвантажувальний день і значно скоротіть звичну норму калорій. Це дозволить струсити обмін речовин і процес жироспалювання знову активується.

Читайте також:  Які продукти можуть допомогти при стресі, а від яких краще утриматися

Дотримуючись цих порад, скинути 10 і більше кілограмів цілком реально за два або три місяці.

Продовження на наступній сторінці: 1 2