ГоловнаНовини Здоров'яПричиною раку може бути соняшникова олія

Причиною раку може бути соняшникова олія

Причиною раку може бути соняшникова олія
Ті люди, які звертаються до лікарів зі скаргами на часто виникаючі болі в області підшлункової залози і печінки, можуть почути від них конкретне застереження: якщо хочете жити без болю довго – відмовтеся від використання соняшникової олії.

Медики рекомендують замінити оливковою олією соняшникове, так як воно корисніше, а також сприятливо впливає на весь організм людини. Крім того, при використанні оливкової олії, споживання рослинної олії в цілому скорочується в рази.

Соняшникова олія ховає у собі небезпеку під назвою бензопірен, а крім цього в ньому міститься у великій кількості пальмова олія, повідомляють вчені. Сам бензопірен являє собою хімічну речовину з роду вуглеводів, який є канцерогеном. Соняшник накопичує в собі важкі метали, пестициди, кадмій, а також гербіциди. Це і пояснює появу бензопрена в процесі сушіння і обсмажування насіння соняшнику.

Також відомий той факт, що в процесі приготування воно змінює свій хімічний склад, і в ньому утворюються токсичні речовини, які потрапляють в їжу.

А вторинне використання соняшникової олії для приготування їжі провокує не тільки розвиток онкологічних захворювань, але і хвороб головного мозку, таких як хвороби Паркінсона і Альцгеймера. Це обумовлено появою альдегідів в результаті розпаду жирних кислот, які містяться в маслі, оскільки деяка частина з них випаровується, а деяка частина залишається і після процесу смаження.