Фісташки містять безліч вітамінів і поживних речовин. Завдяки цьому вони можуть знижувати рівень холестерину і надавати позитивний вплив на нервову та імунну системи.

Згідно з інформацією, опублікованою на сайті клівлендської клініки (Cleveland Clinic), існує кілька причин, за якими фісташки слід включити в раціон.

Підтримують здоровий рівень холестерину

Фісташки містять корисні для серця мононенасичені і поліненасичені жири. Дослідження показали, що вживання фісташок може допомогти знизити рівень ЛПНЩ-холестерину (його також називають “поганим” холестерином). Крім того, вживання фісташок може знизити ризик смерті від серцево-судинних захворювань.

Підтримують імунну і нервову систему

У фісташках міститься вітамін B6, який сприяє нормальному кровотоку і допомагає переносити кисень до клітин. Вітамін B6 також сприяє здоров’ю імунної та нервової систем.

Читайте також:  Слабка імунна система: 6 ознак, які попереджають про це

Знижують ризик захворювання очей

Фісташки можуть зменшити ризик розвитку дегенерації жовтої плями (прогресуюче пошкодження жовтої плями центральної частини сітківки, яке викликає поступову втрату центрального зору. – ред). Позитивний вплив фісташок пояснюється вмістом в них сполук рослинного походження, які діють як антиоксиданти, включаючи вітамін Е, поліфеноли та інші корисні елементи.