Існує більше 100 видів артриту і пов’язаних з ним станів. Ліки від артриту немає, але є багато методів лікування, які можуть допомогти його уповільнити. Певні продукти можуть допомогти або викликати проблеми з артритом.

Френ Макелвейн, практикуючий терапевт, каже, що хитрість полягає в тому, щоб уникати продуктів, що викликають запалення.

“Ультра-перероблені продукти” містять коктейль з інших інгредієнтів, які можуть бути надзвичайно запалюючими для багатьох».

Ці продукти включають цукор, глютен, молочні продукти, сою, масла насіння, штучні підсолоджувачі, харчові консерванти, барвники та інші добавки.

Френ зазначає:

“Якби я порадив своїм клієнтам уникати однієї речі, так це цукру і всіх сильно перероблених вуглеводів”.

Читайте також:  Безалкогольне пиво та п'ять інших напоїв, які вважаються особливо корисними

Вона припускає, що “ці продукти викликають величезні сплески цукру в крові, який запускає каскад” реакцій, які призводять до ряду запальних захворювань, включаючи артрит.

“Їжа-це ліки. Якщо ви боретеся з болем від артриту, може допомогти вживання в їжу продуктів, що володіють антиоксидантними, протизапальними і знеболюючими, а також будь-яких ліків або інших методів лікування, які рекомендує ваш лікар”.

Страждають артритом, дотримуватися здорової і збалансованої дієти і підтримувати здорову вагу. Він пояснює, що дієта повинна складатися з різноманітних продуктів з усіх п’яти харчових груп. Це фрукти і овочі, крохмалисті продукти, а також м’ясо, риба, яйця і боби.

Читайте також:  Скільки цукру можна вживати за день?