Зловживання алкоголем, віруси гепатиту і ожиріння – ось три основні фактори ризику смерті від хвороб печінки. Інші причини захворювання печінки включають рак, аутоімунні захворювання, а також генетичні або метаболічні порушення. На жаль, симптоми багатьох захворювань печінки не проявляються до тих пір, поки не відбудеться серйозне, а іноді і незворотне пошкодження. Знижена температура тіла – самий маловідомий попереджувальний ознака ризику ожиріння печінки, на який мало хто звертає увагу.

Як пише Healthline, у міру прогресування жирової хвороби печінки у людини з’являється:

  • лихоманка;
  • нудота і блювота;
  • жовтяниця.

Симптоми зазвичай не проявляються на цій стадії, хоча, за даними американського фонду печінки, деякі можуть відчувати слабкість, стомлення або відчувати дискомфорт у правій верхній частині живота, пише Express.

Читайте також:  Вживання цих продуктів підвищує ризик розвитку раку кишківника на 29%

У дослідженні, опублікованому на порталі медичної бібліотеки Національних інститутів охорони здоров’я США, додатково досліджувалася переміжна лихоманка у пацієнта з явним ожирінням печінки.

Повідомляється, що жінка віком 41 рік звернулася зі скаргою на неспецифічний біль в животі і переміжну гіперпірексію (38°C).

“Рентген грудної клітини не виявив ураження, а сонографія печінки показала плямисту гіпогіперехогенну поліциклічну область в передньо-верхній паренхімі, сумісну з сегментарною жировою дистрофією печінки”, – наголошується в дослідженні.