Німецькі вчені вивчили гіпотезу про те, що раціон харчування впливає на смертність від коронавірусної інфекції нового типу.

Експерти відзначають, що смертність серед пацієнтів з COVID-19 в Німеччині, Австрії, Чехії, Польщі, Словаччині та Фінляндії низька і становить не більше 4%. Найбільш високі показники у Бельгії, Франції, Італії та Великобританії (більше 10%).

Жителі країн з першої групи, а також Кореї і Тайваню (там теж відзначається порівняно низький рівень смертності від коронавірусу) постійно включають в раціон продукти з сильною антиоксидантною дією. Вони, крім іншого, активні проти білка АСЕ2, за допомогою якого covid-19 проникає в клітини. Це сира або квашена капуста, а також молочні та кисломолочні продукти.

Читайте також:  3 прості зміни в раціоні запобігають стрибкам цукру в крові

Вживання таких продуктів сприяє посиленню імунітету, тобто позитивно впливає на боротьбу організму з вірусом.

Раніше лікар-дієтолог Михайло Гінзбург назвав продукти, які, за його словами, можуть продовжити молодість. Щоб домогтися потрібного ефекту, їх потрібно постійно включати в свій раціон. Це зелений чай, гіркий шоколад, оливкова олія, жирна риба, лляне насіння. База всіх ідей омолодження – потроху недоїдати, підкреслив фахівець. За його словами, сосиски, солодка газована вода, здоба і печиво діють на організм, навпаки, руйнівно.

Джерело: 7mednews