Найчастіше набір зайвої ваги відбувається через надмірне вживання продуктів. Однак дієтологи дотримуються думки, що з підвищеним апетитом можна впоратися. Досить урізноманітнити свій раціон наступними продуктами, які, до того ж, є смачними і корисними.

Вода

Без води людина не може прожити довше декількох днів. Вже науково доведено, що вода пригнічує апетит. Пийте склянку води за півгодини до їжі і ви будете з’їдати набагато менше.

Мигдаль

Горіхи – відмінний варіант перекусу. У горіхах є велика кількість корисних речовин. Що ж стосується саме мигдалю – він допомагає збільшити почуття ситості.

Яблука

У цих фруктах міститься велика кількість пектину і клітковини – тому відчуття ситості зберігається. Також яблука регулюють рівень глюкози і дають заряд енергії. Крім того, яблука благотворно позначаються на метаболізмі.

Читайте також:  Чому ми товстішаємо восени

Насіння чіа

Цей продукт відмінно вбирає воду, яка в обсязі 11-12 разів перевищує його масу. У підсумку, шлунок наповнюється, а апетит стає набагато меншим.

Вівсяна каша

Мабуть, це самий популярний варіант для сніданку. У ній міститься велика кількість клітковини. При попаданні в організм, вона збільшується в розмірі і людина набагато довше почувається ситою.