Дієтологи склали список продуктів, які допоможуть прискорити метаболізм.

За їх словами, перше місце в цьому списку займає зелений чай, здатний збільшити витрату енергії на п’ять відсотків, що сприяє боротьбі із зайвою вагою.

Також корисно вживати яйця через високий вміст легкозасвоюваного білка. Це відмінне доповнення до дієти, якщо ви хочете прискорити обмін речовин, відзначають фахівці.

Крім того, багаті протеїном продукти значно збільшують термічний ефект їжі (тобто калорії, витрачені на перетравлення).

Дієтологи радять включити в раціон сочевицю, що допомагає запобігти або вилікувати метаболічний синдром. Допомагає знизити рівень жиру в крові і броколі. Завдяки глюкорафаніну цей овоч «перебудовує» обмін речовин і запобігає ожирінню.

Читайте також:  Вино безпечніше пива - вчені

Дуже корисні для прискорення обміну речовин імбир, перець чилі, лляне насіння, кава, бразильські горіхи і листові овочі.

Обмін речовин може прискорюватися або сповільнюватися залежно від багатьох факторів – недостатнє або надмірне харчування, зменшення або збільшення фізичних навантажень, вплив на організм кліматичних умов, наявність хронічних захворювань.

Щоб уповільнити метаболізм, досить спати менше восьми годин на добу, не дотримуватися режиму харчування і вести малорухливий спосіб життя.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News