Зменшити ризик зараження на грип допоможе лише здоровий спосіб життя, розповів терапевт Джефф Фостер. Найпростіший спосіб підтримати імунітет він назвав виданню The Sun.

Лікар констатував: окрім щеплення, існує єдиний ефективний спосіб захисту від грипу в сезон застуд та вірусів. Це, за його словами, здоровий спосіб життя.

Фостер звернув увагу, що багато людей упевнені, що підтримати імунітет можна вітамінами. Однак немає достовірних даних, що вони здатні знизити ризик зараження на грип, зазначив терапевт. Виняток становить лише вітамін D, додав він.

«Головне у роботі щодо зміцнення імунітету — вести здоровий спосіб життя, — прокоментував лікар. — Необхідно збалансовано харчуватися, дотримуватись режиму сну, займатися спортом та уникати надмірного стресу».

У людних місцях необхідно дотримуватись дистанції, нагадав терапевт. Також у сезон активності грипу слід уникати спілкування із зараженими людьми. “І остання порада: регулярно мийте руки, щоб видалити з них мікроби”, – закликав наостанок Фостер.