У міру наближення до середнього віку ризик розвитку ряду захворювань збільшується. Дієта відіграє величезну роль у профілактиці раку, діабету та серцевих захворювань. Усунення шкідливих речовин значно збільшує шанси залишитися здоровими довгі роки. Нижче наведено 8 продуктів, котрі шкідливі після 30 років.

Ароматизований йогурт

Ми часто тримаємо йогурт в холодильнику як здоровий продукт, але ароматизовані сорти містять багато цукру на порцію – 47 грам. Купуйте простий або грецький йогурт, змішайте зі свіжими або сушеними фруктами – відмінна альтернатива. Йогурт корисний для травного здоров’я, особливо після 30 років.

Використання соломинки для напоїв

Зазвичай використовуєте соломинку з напоями? Зморшки навколо рота через рухи, які необхідні для всмоктування рідини стануть утворюватися швидше.

“Після 25 років колаген в шкірі починає руйнуватися, і повторювані дії погіршують ситуацію. Ніщо не зупинить ці зморшки, але ви дійсно хочете їх після 30 років?”,- пише видання Food Eat Safe.

Білий хліб

Біле борошно підвищує рівень цукру в крові і практично не містить вітамінів і мінералів, котрі присутні в цільній пшениці. У білому хлібі менше клітковини, а вам потрібно більше клітковини, щоб підтримувати травну систему здоровою.

Пакетовані фруктові соки

Сік не такий корисний, як фрукти. Сік вичавлюється з фруктів, корисна клітковина забирається. Клітковина допомагає знизити швидкість, з якою цукор з фруктів потрапляє в кров. Чистий сік, особливо промисловий не дорівнює фруктам, які краще після 30 років.

Магазинна випічка

Якщо їсти солодощі, то домашні. У випічці, яка вироблена в промислових масштабах, використовують гідрогенізовані олії – тоді вони виглядають свіжими тижнями. Вдома можна контролювати інгредієнти, використовувати менше цукру і олії.