Існують продукти, здатні впливати на якість сну і інтенсивність хропіння, констатують іспанські медики. Вони радять їсти перед сном варені яйця і продукти, зазвичай включаються в середземноморську дієту.

У публікації видання La Vanguardia наукові фахівці розповіли про те, що раціон відповідно до середземноморської дієти має на увазі вживання багатьох продуктів з протизапальним ефектом. Їх вживання захищає від проблем, пов’язаних з дихальною системою, і в тому числі від гучного хропіння.

«Кілька досліджень показали, що середземноморська дієта покращує якість сну, так як вона багата омега-3 жирними кислотами, які допомагають зменшити запалення в дихальних шляхах. Риба, оливкова олія або авокадо є продуктами з високим вмістом цих корисних для кислот», – пояснила доктор Марі Анхелес Ідіасабал.

Читайте також:  Розкрито несподіваний вплив поганої погоди на жіноче здоров'я

Крім того, медики вважають, що для запобігання хропіння корисно їсти яйця. Вони відзначають, що у людей з ожирінням, які страждають сильним апное, як правило, також спостерігається дефіцит вітаміну D. У свою чергу, яйця, їх жовтки, допомагають організму активніше синтезувати такий важливий для нього вітамін.

Також допомагає забезпечити спокійний сон без хропіння вживання цибулі, стверджують іспанські експерти. Цей продукт збільшує кровотік і корисний для серця, має противірусні і бактерицидні властивості.

Кращим вечірнім напоєм фахівці називають чай з додаванням м’яти, тоді як від вживання алкоголю вони закликають відмовитися, оскільки його прийом тільки погіршує ситуацію, збільшуючи інтенсивність хропіння.

Читайте також:  5 звичок, які врятують ваше серце

Медики нагадали, що хропіння рідше проявляється, якщо людина спить на боці.