За словами іспанських дієтологів, якщо ви страждаєте частими головними болями, вам протипоказані деякі продукти. До них, наприклад, відносяться цитрусові, на яких у багатьох алергія.

Взагалі, з продуктами, що підсилюють вироблення гістаміну, потрібно бути особливо обережними. Це полуниця, цитрусові, шоколад, кава, помідори, банани, арахіс, риба. Про це іспанському виданню La Vanguardia розповіли дієтологи Сандра Вакуера і Альваро Санчес.

Також краще відмовитися від блакитних сирів і напоїв, що містять кофеїн. Три або більше порції кави в день можуть викликати напад у пацієнтів, які страждають мігренню, однак і повна відмова від кофеїну може викликати такі болі.

Читайте також:  Вчені розповіли про переваги батата перед звичайною картоплею

Багато алергену в авокадо, хоча він і багатий корисними для серця жирними кислотами, а також в червоному вині, від якого краще повністю відмовитися, якщо після нього починає боліти голова.

Крім того, при такій проблемі зі здоров’ям краще не їсти всі види ковбас (за винятком, хіба що, домашнього готування) і м’ясних продуктів глибокої переробки.

Страждаючим головним болем корисно вживати їжу кожні три години, щоб не допускати стрибків цукру в крові.

Кожна людина, хоча б раз у житті, відчув дискомфорт, що виникає в зв’язку з головним болем. Її джерелами можуть бути метеозалежність, збій режиму сну, стресовий стан, тривале перебування в жаркому середовищі, переохолодження, надмірне фізичне навантаження і так далі.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News