Фахівці пропонують готувати на вечерю курячі яйця. За словами вчених, вживання яєць у вечірній час може забезпечити здоровий і міцний сон.

На сторінках видання Daily Mail дієтолог Шерон Натолі заявила про те, що вечеря у вигляді блюда з яєць допомагає людському організму виробляти мелатонін, відомий також як «гормон сну». Дана речовина є важливим регулятором природних біоритмів, завдяки мелатоніну ми відчуваємо сонливість і міцно спимо саме тоді, коли це потрібно – з настанням темряви.

«Вживання курячих яєць за вечерею забезпечує організму повноцінний восьмигодинний відпочинок вночі», – заявила Шерон Натолі.

За словами лікаря, яйця також є джерелом такої амінокислоти як триптофан, завдяки якій зменшується інтенсивність нервового напруження. Дана обставина також свідчить на користь того, що на вечерю корисно їсти яйця.

Якщо врахувати, що в цьому продукті міститься цілий ряд корисних мікроелементів (вітаміни групи В, біотин, тіамін, рибофлавін і селен), а також багато білка, вибір яєць як продукту для приготування на вже обумовлюється ще й їх безсумнівною дієтичної користю. Після такої вечері не виникне почуття голоду, що змушує людину спустошувати холодильник у нічний час.

«Яйця не тільки покращують сон, але і перешкоджають набору ваги, уповільнюють процеси старіння, знижують рівень стресу. Для досягнення потрібного ефекту вживайте дві штуки в день», – поділилася експерт.

Джерело: МедікФорум