Лупа – одна з головних причин випадіння волосся. Вона пошкоджує волосся у самих коренів і робить їх слабкими, що призводить до посічених кінчиків. Найчастіше вона з’являється в зимовий період.

Для лікування цієї недуги дуже важливо використовувати правильні засоби по догляду за волоссям. Фахівці також рекомендують поміняти свій спосіб життя: перейти на здорове збалансоване харчування і займатися фізичними вправами.

Гарячий душ, холодне повітря і рідкісне миття голови є основними причинами появи лупи. Щоб позбутися від неї рекомендується використовувати масла хоча б три рази на тиждень перед кожним миттям голови. Це запобіжить сухість шкіри і зробить волосся м’яким і гладким, повідомляє Times Now.

Читайте також:  Дієтологи перерахували звички, які сприяють схудненню

Здорова їжа також є запорукою успіху в боротьбі з лупою. Необхідно включити в свій раціон рибу, яйця, зелений горошок, морква і зелені овочі. Експерти також рекомендують частіше розчісувати волосся, щоб стимулювати приплив крові до шкіри голови.

Надмірне напруження і стрес тільки посилить проблему з лупою. Тому потрібно займатися йогою, медитувати і спати достатню кількість годин. Крім того, при лікуванні лупи важливо скоротити споживання цукру, оскільки його високий рівень в організмі викликає лущення шкіри голови.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News