Повітря в нашому будинку може бути причиною розвитку будь-яких хвороб. Від сушіння постільної білизни до використання газової плити – мільйони осель можуть бути уражені синдромом токсичного будинку, який збільшує небезпеку захворювань серця і раку.

Забруднення повітря всередині будинків призводять до збільшення ризику розвитку серцевих хвороб, раку і порушень дихання, як попереджають експерти. Вони кажуть про так званий синдром токсичного будинку, від якого, на думку дослідників з Великобританії, страждає 15,3 мільйона сімей тільки на Туманному Альбіоні. При цьому синдромі здоров’я людини погіршується під впливом повітря, яке циркулюють в її будинку.

Учені підкреслюють, що найпростіші повсякденні справи, начебто прання та сушіння постільної білизни або приготування їжі на газовій плиті можуть піддати наше здоров’я ризику. У циркулюючому всередині будинків повітрі міститься більше 900 хімікатів, часток і біологічних матеріалів, що володіють потенціалом впливати на здоров’я. Це спори цвілі, пилок, радон, чадний газ і шерсть, які наповнюють повітря в будинку, просочуючись через тріщини в стінах і в полі, осідаючи на одязі, пробираюсь до нас через газові конфорки і різні чистячі речовини, використовувані для прання білизни.

Ознакою шкідливої атмосфери в будинку є кашель, мокрі очі, запаморочення, нежить, відчуття втоми і головні болі. Серед більш важких симптомів синдрому токсичного будинку роздратування очей, висипи, м’язовий біль, респіраторні проблеми, астма, висока температура і озноб, втрата слуху, кровотечі з носа, а також хвороби легенів.

Взагалі, забруднення повітря є головною причиною всіх хвороб в Європі, що викликаються зовнішніми впливами. Експерти закликають людей ретельно вентилювати приміщення, використовувати різні очищувачі для повітря. Є докази того, що між вдиханням не надто здорового повітря в приміщеннях і розвитком серцево-судинних хвороб існує прямий зв’язок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ЗРОБИТИ КВАРТИРУ ЕКОЛОГІЧНОЮ

ПАЛИТИ В МАШИНІ НЕБЕЗПЕЧНІШЕ, ЧИМ В БАРІ

БРУДНЕ ПОВІТРЯ ШТОВХАЄ НА САМОГУБСТВО