Нескінченна кількість багатообіцяючих дорогих засобів, призначених для відбілювання зубів, так або інакше, шкодять здоров’ю порожнини рота. До того ж, багато з них не справляються з позначеними на упаковках завданнями. Але не поспішайте впадати у відчай: простий домашнє засіб допоможе вирішити проблему відбілювання!

Яблучний оцет – професійний зубний лікар

Відмінною рисою такого звичайного інгредієнта, як яблучний оцет, в порівнянні з аптечними аналогами, є його повна натуральність і широкий спектр застосування. Насиченість пектинами і ферментами, а також самими необхідними мінералами, робить з нього унікальний і корисний продукт. Він здатний без проблем видаляти наліт, плями та потемніння, а також відбілювати зуби і усувати безліч бактеріальних утворень порожнини рота.

Читайте також:  5 продуктів, які завдають шкоди артеріям та утворюють тромби

Особливість застосування яблучного оцту в цілях відбілювання полягає в тому, що він нейтральний для порожнини рота. Також люди, які встигли оцінити ефект, відзначають м’якість його дії. Важливо лише правильно застосовувати даний унікальний засіб.

Як використовувати оцет правильно

Одну чайну ложку яблучного оцту розводять в кружці води. Полоскання порожнини рота проводиться вранці і перед сном. Після проведення процедури рекомендується ретельно промивати рот водою і чистити зуби щіткою.

Також слід пам’ятати про те, що основні і найбільш поживні інгредієнти яблучного оцту осідають на дні ємності, в якій він зберігається. Тому перед тим, як розводити його в воді, ємність бажано струшувати. Дуже важливо не перевищувати кількість і частоту полоскань, адже це може пошкодити емаль зубів і несприятливо позначитися на стані ясен.

Читайте також:  Як виглядати молодше: часта жіноча звичка, яка старить шкіру

Все ще хочете витрачати час і гроші на послуги стоматологів? Краще спробуйте яблучний оцет. Він абсолютно натуральний, безпечний, і за ефектом дії не поступається аптечним аналогам!

Джерело: HeadInsider