ГоловнаНовини Здоров'яПри яких хворобах не можна їсти черешню

При яких хворобах не можна їсти черешню

Нутриціолог Ольга Деккер розповіла, кому не можна їсти черешню. Так, від черешні солодких сортів доведеться відмовитися людям з цукровим діабетом, а яскраво забарвлені плоди не варто вживати тим, хто страждає алергією.

Черешня

Дітям можна давати лише по кілька ягід.

– У дітей, особливо в маленькому віці, в силу незрілості ферментативної функції підшлункової залози можуть бути висипання, – зазначила експертка.

Надмірне вживання черешні може привести до здуття і газоутворення, а також до діареї, тому людям з проблемним шлунково-кишковим трактом не можна захоплюватися цією ягодою.

У 100 грамах черешні міститься близько 50 кілокалорій. Щоб ягода принесла користь, а не зайві кілограми, Деккер рекомендує додавати до неї білок і клітковину, наприклад, приготувавши десерт з насінням льону або чіа, сиром або натуральним йогуртом без добавок.

Читайте також:  Онколог перерахувала кращі продукти для оздоровлення кишечника

– Ми повинні в своєму раціоні мати клітковину з фруктів, ягід овочів і зелені. Але є нюанс для знижують вагу або для тих, у кого цукровий діабет, — підкреслює фахівчиня.

У черешні досить високий вміст вітаміну С. Крім того, в ній в значних кількостях міститься калій, магній, фосфор, залізо. За вмістом клітковини черешня перевершує навіть персики і абрикоси. У червоних і бордових сортах ягід більше вітаміну А і заліза, в рожевих – вітаміну С, білі – рідше викликають алергію. Корисні ці ягоди людям, що страждають артеріальною гіпертензією, анемією, запорами.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News