Незважаючи на те, що акне є одним із найпоширеніших шкірних захворювань, воно також є одним із найменш вивчених. Якщо ви страждаєте від прищів у дорослому віці, важливо з’ясувати, який тип прищів ви відчуваєте, і оцінити свій спосіб життя та звички, щоб з’ясувати першопричину.

Як правило, акне виникає, коли волосяні фолікули закупорюються шкірним салом і омертвілими клітинами, що призводить до появи білих вугрів, чорних точок або прищів, але цей процес може бути запущений з цілого ряду причин. За словами Наталі, найбільш поширеними причинами акне у дорослих є певні ліки, дієта та стрес.

Читайте також:  Прихована небезпека: кавова звичка підвищує ризик розвитку раку

Практикуючий косметолог у Chelsea Clinic, що спеціалізується на індивідуальній естетиці обличчя та косметичній дерматології.
Навпаки, підліткові прищі зазвичай починаються, коли гормони стають активними під час статевого дозрівання, і сальні залози стимулюються вироблення надлишкового шкірного сала.

Гормональні зміни, особливо у жінок, можуть призвести до акне у дорослих. Або акне може бути ознакою ендокринних захворювань, таких як полікістоз яєчників, синдром Кушинга, андроген-секретуючі пухлини.

«Ваша дієта та спосіб життя можуть відігравати роль у загостренні прищів. Перейдіть на протизапальну, чисту та збалансовану дієту. Приділіть першочергову увагу відмови від солодких продуктів або напоїв, молочних та жирних продуктів і переконайтеся, що ви п’єте багато води (близько двох-трьох літрів на день), щоб вивести токсини», – сказала фахівець із естетичної косметології Наталі Келлі.

Читайте також:  Рак мозку: 7 ознак , що у вас пухлина мозку