Гормональні зміни після 40 років відбиваються на стані жіночої шкіри та мускулатури обличчя. Падають тонус і пружність шкіри, контур та риси обличчя стають іншими. Щоб зовні не прискорити старіння, у такому віці краще відмовитися від хімічних пілінгів, фейс-гімнастик та ще двох б’юті-процедур, розповіла лікар-косметолог, дерматовенеролог Олена Левчук.

Солярій

Для захисту шкіри після 40 років від фотостаріння лікар рекомендує не зловживати засмагою. Не потрібно спеціально ходити в солярії і довгий час перебувати на пляжах під палючим сонцем. “Обов’язково за будь-якого планованого виходу на вулицю застосовувати підібраний косметологом-дерматологом догляд з SPF-фактором”, – сказала лікар.

Читайте також:  Шість харчових навичок, які призводять до хронічного запалення

Хімічні пілінги

Глибокі та серединні хімічні пілінги здатні посилити та прискорити вікові зміни. Тому найкраще віддати перевагу сучасним ін’єкційним та безін’єкційним методикам. До них відносяться плазмотерапія – введення компонентів, виділених із крові пацієнта, плацентотерапія – ін’єкції та мікроін’єкції екстракту плаценти людини, біоревіталізація та біорепарація. Також Олена Левчук радить апаратну косметологію та фізіотерапію.

“Скульптурний” масаж

Лікар радить не експериментувати зі “скульптурними” масажами. Це потенційно травматична техніка. І вона потребує високої кваліфікації спеціаліста.

Фейс-гімнастика

Щоб не прискорити старіння, Олена Левчук радить відмовитися від фейс-гімнастики. Б’юті-процедура, пов’язана з надмірною напругою м’язів обличчя, зазвичай посилює мімічні зморшки.

Читайте також:  Що позбавляє сухості і підтримує шкіру взимку: поради лікаря